Klasa 1 SP

REKRUTACJA DO MONTESSORI SPOŁECZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

„SPLOT” Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI

W NOWYM SĄCZU UL. LIMANOWSKIEGO 7

NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły!

W nowym roku szkolnym 2024/2025 zostanie otwarta kolejna klasa Szkoły Podstawowej Montessori, do której serdecznie zapraszamy dzieci z rocznika 2017.

Rekrutacja do naszej szkoły składa się z:

1. Spotkania indywidualnego z kandydatem i Rodzicami.

Na spotkanie z dyrekcją szkoły zapraszamy kandydata i oboje Rodziców. To czas rozmowy i wzajemnego poznania się, uzyskania informacji o dziecku, które kandyduje do naszej szkoły i poznanie Państwa oczekiwań wobec szkoły. Termin spotkania ustalamy telefonicznie. Przed umówionym terminem rozmowy na adres mailowy szkoły należy przysłać skany wypełnionej ankiety szkolnej (formularze wysyłamy kandydatom indywidualnie w odpowiedzi na wiadomość wysłaną na: splot@splot.info).

2. Wizyty dziecka w szkole podczas zajęć trwającej 2 do 5 dni.

Podczas pobytu dziecko zaznajamia się z otoczeniem, zasadami obowiązującymi w szkole, pracuje na materiale montessoriańskim. Ma możliwość poznania koleżanek i kolegów oraz nauczycieli.

3. Podania wyników rekrutacji.

Po pomyślnym zakończeniu poprzednich etapów, rodzice otrzymają w drugiej połowie kwietnia informacje o wynikach rekrutacji. Potwierdzeniem chęci ubiegania się o przyjęcie do szkoły jest wpłata wpisowego. Wpisowe nie jest zwracane, jeśli rezygnacja nastąpi z przyczyn leżących po stronie kandydata. Szkoła nie uzasadnia odmowy przyjęcia kandydata.