I klasa

REKRUTACJA DO MONTESSORI SPOŁECZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

„SPLOT” Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI

W NOWYM SĄCZU UL. LIMANOWSKIEGO 7

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły!

W nowym roku szkolnym 2020/2021 zostanie otwarta kolejna klasa Szkoły Podstawowej Montessori, do której serdecznie zapraszamy dzieci z rocznika 2013.

Rekrutacja do naszej szkoły składa się z:

1. Spotkania indywidualnego z Rodzicami.

Na spotkanie z dyrekcją szkoły zapraszamy oboje Rodziców. To czas rozmowy i wzajemnego poznania się, uzyskania informacji o dziecku, które kandyduje do naszej szkoły i poznanie Państwa oczekiwań wobec szkoły. Termin spotkania ustalamy telefonicznie do dnia 15 marca 2020 r.

2. Wizyty dziecka w szkole podczas zajęć.

Po rozmowie z dyrekcją szkoły dziecko zapraszane jest do klasy, gdzie może poznać kolegów, nauczycieli, doświadczyć pracy z materiałem Montessori. Będziemy chcieli przyjrzeć się gotowości szkolnej dzieci, zobaczyć czy dobrze czują się w naszym montessoriańskim otoczeniu.

3. Podania wyników rekrutacji.

Po pomyślnym zakończeniu poprzednich etapów, rodzice otrzymają do 8 kwietnia informacje o wynikach rekrutacji. Ostatecznym potwierdzeniem przyjęcia ucznia do szkoły jest wpłata wpisowego. Wpisowe nie jest zwracane, jeśli rezygnacja nastąpi z przyczyn leżących po stronie kandydata. Pierwszeństwo przyjęcia do Montessori Społecznej Szkoły Podstawowej „Splot” z Oddziałami Dwujęzycznymi w Nowym Sączu mają dzieci, które realizowały przygotowanie przedszkolne wg pedagogiki Marii Montessori oraz rodzeństwo uczniów „Splotu”.